Price: HK$4,422.00
Original Price: HK$4,731.88
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad Air 6 (2024) |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | Used |
| Color | Starlight |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251126512121734575 |